Floral Davetiyeler: Yeni Davetiye Koleksiyonu

Çiçek kemerli transparan davetiye modellerimize yeni eklenen çiçekli kemerler ile artık davetiye seçeneklerimiz daha da çeşitli. Daha önceki çiçekli aydınger davetiye modellerimize eklenen birkaç yeni çiçek deseni ile bu sene floral davetiye isteyen çiftlerimize muhteşem bir davetiye koleksiyonu sunuyoruz.

Yeni çiçekli davetiye seçeneklerimiz arasından beğendiğiniz çiçek motifini seçip, floral transparan davetiyeler kategorimizden beğendiğiniz tasarımı sipariş edebilirsiniz. Davetiyelerinizdeki çiçek deseni seçiminizi yapabilmek için her üründe bulunan çiçek deseni tablomuzdan beğendiğiniz deseni seçerek numarasını bize Notlar kısmında iletmeniz yeterlidir. Aynı zamanda seçiminizi bize info@blushdavetiye.com‘dan e-posta ile iletebilirsiniz.

Birbirinden güzel çiçek desenleri ile şık davetiyeler yaratmak mümkün! Tamamen size özel, aynı zamanda tasarım için kafa yormak zorunda kalmayacağınız, hazır sizin için çalışılmış tasarımlardan seçip, sizin için özel seçilmiş çiçek desenleri ile çiçekli davetiyelerinizi hızlıca yaratabilir ve davetiye sipariş sürecinizi hızlandırabilirsiniz.


Çiçekli transparan davetiye modellerimizi görmek ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir