Ödeme & İadeler

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Websitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde Kredi Kartı ve Havale/EFT ile ödeme seçeneğimiz vardır. Kredi Kartı ile 12 aya varan taksitli ödeme imkanı sunuyoruz ve bu taksitli ödemelerde bankalar tarafından size belli bir komisyon oranı yansıtılır. Tüm bu taksit seçeneklerini ve komisyon oranlarını ödeme sırasında, kredi kartı bilgilerinizi yazdıktan sonra görebilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ

Websitemizde GÜVENLİ ALIŞVERİŞ imkanı sağlayan SSL sertifikası bulunmaktadır ve Kredi Kartı işlemlerinde güvenliğiniz için bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. Bu şifreleme sistemi sayesinde, Blush Davetiye firması veya üçüncü bir şahıs asla kredi kartı bilgilerinizi GÖREMEZ veya KAYIT ALTINA ALAMAZ. Web tarayıcınızın adres çubuğunda solda yer alan kilit işareti, bu sitenin güvenlik sertifikalarının tam olduğunun göstergesidir.

HAVALE İLE ÖDEME

Havale/EFT ödemeleri için banka bilgilerimiz aşağıdaki gibidir. Tüm ödemeleri bu hesaplardan birine havale edebilirsiniz.

Garanti Bankası
Şube: Mimaroba Şubesi
Hesap Adı: Selen Eskibina
IBAN: TR08 0006 2000 6300 0006 6907 18

ING Bank
Şube: Bahçeşehir Şubesi
Hesap Adı: Selen Eskibina
IBAN: TR82 0009 9022 2430 4100 1000 01

Kredi kartı ile oluşturulan siparişler, bankadan ödeme onayı gelir gelmez, Havale/EFT ile yapılan ödemeler ise ödemeniz tarafımıza ulaştıktan hemen sonra işleme alınmaktadır.

İPTALLER

Sitemizden verdiğiniz tüm siparişler, eğer tasarım çalışmasına başlanmamış ise ilk sipariş günü içerisinde iptal edilebilir. Tasarımına başlanan siparişlerin iptali için 100 TL tasarım ücreti kesilmekte ve geri kalan ücret tarafınıza iade edilmektedir.

Basım onayı verilmiş, basıma girmiş veya basımı tamamlanmış ürünlerin iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

İADELER

Ürünlerimiz kişiye özel ürünler olduğu ve tekrar satılması mümkün olmadığı için teslim alınan ürünlerin iadesi mümkün değildir. Eğer davetiyelerinizde memnun olmadığınız bir nokta varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Yeniden basım gerektiren tüm durumlarda indirimli ücretlerle yeniden basım sağlayabiliyoruz.

Blush Davetiye tarafından kaynaklanan (yanlış tasarım uygulaması, yanlış modelin hazırlanması gibi) tüm durumlarda ücretsiz yeniden basım sağlıyoruz. Tarafınızdan onayı verilen ve teslim alındıktan sonra yazım hatası gördüğünüz davetiyelerde, Blush Davetiye sorumluluk kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda size sunacağımız indirimli baskı imkanları ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen bu ve benzeri durumlarda bizimle iletişime geçiniz.

Diğer tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.