Transparan Davetiyeler: Aydınger Zarf Seçenekleri ile Şık Davetiye Modelleri

Son senelere damgasını vuran bu çok şık ve zarif aydıngerli davetiye modelleri tüm dünyada şu anda dünyanın en önde gelen davetiye trendlerinden biri. Klasik davetiye zarfı ile karşılaştırıldığında hem farklı hem de çok daha naif bir görüntüsü olan aydıngerli davetiyelerin mühür, renkli şerit ve çiçek desenleri ile farklı tasarımlar şeklinde kullanılabiliyor olması da davetiye seçenekleri açısından bir avantaj oluşturuyor. Çok daha fazla seçenek, çok daha fazla tasarım imkanı sunuyor.

Aydıngerli davetiyelerde dikkat etmeniz gerekenler ise şunlar: Aydıngerlerin çok düşük gramajlardan çok yüksek gramajlara kadar uzanan geniş bir gramaj aralığı var. Davetiyelerinizi satın alırken ilk yapmanız gereken bu aydınger zarfların gramajını kontrol etmek olmalı. Çok şık bir davetiye modeli bile ince ve zayıf bir aydınger ile tamamen özelliğini kaybedebilir ve istediğiniz etkiyi yaratamayabilir. Dolayısıyla davetiye modelleri arasında dolanırken bu konuya özellikle dikkat etmenizi öneririz. Mümkünse kağıdı elinize alıp inceleyin. Blush Davetiye olarak biz davetiyelerimizi en yüksek ve en kaliteli 200 gr ve üstü aydınger kağıtlar ile üretiyoruz. Eğer ürün kalitemizi yakından görmek isterseniz buradan numune siparişi verebilirsiniz.

Aydınger davetiyeler çok farklı tasarımlarla size sunulabileceği gibi çok da zarif görüntüler yaratıyorlar. Uçsuz bucaksız bu davetiye diyarında eminiz ki siz de gönlünüze göre bir davetiye bulacaksınız!

Fotoğraftaki davetiye modelimiz: Reese Transparan Davetiye